Türkiye'nin en iyi konser organizasyon firması

Türkiye'nin en iyi konser organizasyon firması

 Türkiye'nin en iyi konser organizasyon firması olarak Selçuk Yazıcı hizmetinizde.

Bugüne dek sayısız konser organizasyona imza atan Selçuk Yazıcı, yıllarca kazandığı tecrübe ve deneyimler sayesinde bir organizasyonda olması gereken her ayrıntıyı başarılı bir şekilde planlamaktadır.

Selcuk Yazıcı; 2001 yılından beri; Reklam Ajansı ve sanatçı menajerlik hizmeti vermektedir.

Aynı zamanda kendısi de profesyonel müzısyen olan Selcuk Yazıcı halen ülkemızın ve dünyanın önde gelen ses ve sahne sanatçılarının menajerlıgını yapmaktadır.

Selçuk Yazıcı'nın yürüttüğü menajerlik hizmeti kadrosunda, talebe göre yerlı yabancı host ve hostesler model ve mankenler işlerınde uzman arkadaşlarımız olup gerektıgınde tercüman nıtelıgınde bir çok deneyimli personel görev yapmaktadır.

Selçuk Yazıcı menajerlık olarak olarak yurtiçi ve yurtdışı konser, açılıs, bayı toplantıları, özel kutlamalarınız, defıle organızasyonları, reklam ve tanıtım fılmlerı cekımlerı, beledıye ve yöresel festıval organızasyonları, şenlik şölen ve açık hava konserlerı, ses ışık sahne tesısat kurulumu, organızasyonlarını yapmaktayız.

 

 

Ortam

Kurumsal Kimlik

2001 Yılında Selçuk Yazıcı Tarafından Kurulan Fox Ajans Organizasyon Bugün 30 Ülkede Aktif Olarak Organizasyonlar Düzenlemektedir.

Sosyal Medya Uyarısı

Sosyal Medya Hesaplarımız Resmi Web Sitemizde Açıkça Belirtilmiş ve Paylaşılmıştır. Sosyal Medyada Adımızı Kullanarak Sahte Hesap Açanlar Olabilir, Bu Yüzden Sosyal Hesaplarımızı Sitemizden Teyit Ederek Kullanmanız Önemle Rica Olunur.